Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koleś sam sobie winien, cwaniakowal, rzucał się, nie trudno było go nie zauważyć!!!!!!!! Jeżeli nie umie się zachować to niech siedzi w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie powybijaja... miejsce skupiajace samych idiotow. Pracuja tam idioci - beda przychodzic tam idioci. Nikt normalny nie pojdzie do klubu disco polo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze idiota swoją mordę prezentuje.Zasługuje na tytuł debila roku,choć ten dopiero się zaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskoteki to są na wsi. W mieście są kluby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już myślałem, że znowu się jakieś studenty pobiły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaczek po zawodówce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna reklama dla nowego klubu. ;) jeszcze tam nie byłem a już mi się odechciewa tam iść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jaki klub , g**** warty jak poprzednie ;) Chcecie disco polo to szczerze polecam Silence a nie jakieś Disco Stary , wlascicielom proponuje zamkniecie tego burdelu , osmieszacie sie pajace ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie przypadek że takie przypadki zdarzają najczęściej się przy Disco Polo... Warto sobie również przypomniej juwenalia z Felina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniam ani klubu ani muzyki.Chłopak napity,agresywny a ochrona go wyprowadziła.Jak by nie stawiał oporu to by wyszedł cały,a przy szarpaninie różne rzeczy się dzieją.Ochrona na + choć czasami przesadza to fakt..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki naćpany w szpitalu narkotyki by wykryli właściciele tego klubu kłamią ciekawe ilu z tych pseudo ochroniarzy mieli uprawnienia do ochrony obiektów publicznych a ilu z nich to recydywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze.Zero współczucia,jak nie umie się zachować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo jak było. Wyszedł, wracał, był pijany. Nie rozumiem, po co ten sierceszczypatielnyj artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a to analfabeta pisał? Byków az się roi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijany, agresywny, kopal samochody i rozerwal koszulkę ochroniarza. wyladowal polamamy i biedny robi za ofiarę. na***y to do domu! a nie vip'uś mysli, ze wszystko mu wolno. reka mogla zostac zlamana przypadkiem podczas szamotaniny. wspolczuję ochroniarzowi, ktory w tym uczestniczył. co to za czasy, ze gowniarzeria doprowadza się do takiego stanu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna sierotka. Jakbyś był grzeczny to by ci nikt nie zrobił z ryja pizzy, taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka, współczuję ochroniarzowi, lipa dla dyskoteki bo właśnie się tam wybieram a raczej wybierałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona bez przyczyny by nie reagowała. Nauczka dla innych. Zabawa Tak . Agresja Nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złamał podstawową zasadę imprezowicza żeby nigdy nie zadzierać z ochroną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu pomyślałem, że ten Zasada święty nie jest. Sam przyznał, że narozrabiał: " Nie wykluczam, że wracając do klubu mogłem być agresywny ".... Akcja zawsze rodzi reakcję. Trzeba było byc grzecznym, a nie barłożyć. A teraz będzie się mądrzył, jaki to on poszkodowany.... Krzywo mu z buzi patrzy. Widać że "baletnik".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...